OSIĄGNIĘCIA 2009/2010

  • laureat konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego - Edwin Bortkiewicz
  • laureatka konkursu przedmiotowego z biologii - Martyna Ciarka
  • laureat konkursu przedmiotowego z fizyki - Piotr Ganicz
  • laureat konkursu przedmiotowego z fizyki - Bartosz Widelski
  • finalista konkursu przedmiotowego z chemii - Bartosz Widelski
  • finalista konkursu przedmiotowego z matematyki - Bartosz Widelski
  • finalista konkursu przedmiotowego z historii - Michał Czernik
  • laureatka powiatowych eliminacji Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego - Aleksandra Jarmołowicz
  • I miejsce w kategorii gimnazjów w konkursie "Comenius w Internecie"
  • II miejsce w IX Miejskim Konkursie Mitologicznym
  • III miejsce w miejskim konkursie "Wiedzy o grach zespołowych"
  • III miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym "O Złote Pióro"
  • III miejsce w VII Konkursie Matematycznym im. Majki - Bartosz Widelski
  • wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Kangur 2010" - Bartosz Widelski
  • wyróżnienie w powiatowych eliminacjach Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego - Ewelina Możejko
  • wyróżnienie za udział w koncertach XXII edycji Polihymni w eMCeKa w sezonie 2009/2010

 

SPORT:

III miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Młodziczek w Sumo - Piotr Sobieszek

Gorzowska Spartakiada Młodzieży:

    • I miejsce w unihokeju - dziewczęta
    • II miejsce w Indywidualnych Zawodach LA Chłopców
    • III miejsce w koszykówce - chłopcy
    • IV miejsce w piłce ręcznej - dziewczęta
    • IV miejsce w sztafetowych biegach przełajowych - chłopcy
    • IV miejsce w punktacji dziewcząt i chłopców
  • w Gimnazjadzie Lekkoatletycznej - II miejsce w ogólnej klasyfikacji:
    • I miejsce w biegu na 300m - Mateusz Konwa
    • I miejsce w rzucie oszczepem - Dawid Olkiewicz
    • II miejsce w biegu na 1000m - Kamil Gortyński
    • II miejsce w skoku w dal - Beata Paluch
    • II miejsce w biegu na 600m - Filip Borkowski
    • II miejsce w sztafecie 4x100m - Patryk Konopa, Mateusz Konwa, Jacek Łusiewicz, Mariusz Trzebiatowski
    • III miejsce w rzucie dyskiem - Wiktor Kulesza
    • III miejsce w biegu na 100m - Beata Paluch
    • III miejsce w biegu na 100m - Mateusz Konwa
    • IV miejsce w rzucie dyskiem - Angelika Winiarska
    • IV miejsce w rzucie dyskiem - Bartosz Tyszkowski
    • IV miejsce w skoku w dal - Jakub Jaraszkiewicz
    • IV miejsce w skoku wzwyż - Bartosz Widelski
    • V miejsce w biegu na 1000m - Magdalena Młynarczyk
    • V miejsce w biegu na 2000m - Dawid Czuba
    • VI miejsce w rzucie dyskiem - Magdalena Maciaszek
    • VI miejsce w biegu na 300m - Mariusz Trzebiatowski
    • VI miejsce w pchnięciu kulą - Kinga Woźniak
    • VI miejsce w sztafecie 4x100m - Patrycja Kopterska, Beata Paluch, Małgorzata Siwak, Julita Suchecka, Sandra Szelkowska
    • VI miejsce w biegu na 300m - Julita Suchecka
    • VI miejsce w skoku wzwyż - Angelika Juśkiewicz
    • VII miejsce w rzucie oszczepem - Magdalena Maciaszek
    • VIII miejsce w biegu przez płotki na 110m - Norbert Wojciechowski
    • VIII miejsce w rzucie oszczepem - Wiktor Kulesza
    • XI miejsce w biegu na 300m - Małgorzata Siwak
    • XI miejsce w biegu na 100m - Patryk Konopa