OSIĄGNIĘCIA 2010/2011

  • Laureatka konkursu przedmiotowego z języka polskiego - Klaudia Dobosiewicz 
  • Laureat konkursu przedmiotowego z języka angielskiego - Conrad Thomas
  • I miejsce w IX Miejskim Konkursie Ortograficznym "O Złote Pióro"
  • II miejsce w ogólnopolskim konkursie Multitest z języka niemieckiego - Mike Voiss
  • II miejsce w Konkursie Języka Francuskiego "Au camping français"
  • III miejsce w Konkursie Plastycznym na plakat pt. "Jestem cool - nie piję" - Tomasz Pawlaczyk
  • III miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Prorodzinnym "W rodzinie siła"
  • III miejsce w II Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o II Wojnie światowej i Szarych Szeregach - Patryk Szarata, Damian Miziołek
  • III miejsce w XI Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym "Pszczelarstwo w Polsce" - Barbara Niczyj
  • VI miejsce w Powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym - Dawid Białasek, Rafał Bielawski, Damian Miziołek
  • wyróżnienie w XI Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym "Pszczelarstwo w Polsce" - Ewelina Gałązka

 

SPORT:

Mistrzostwa Polski Kadetów w Kickboxingu

  •  III miejsce- Sylwia Czernik

Lubuska Olimpiada Młodzieży:

  • III miejsce w finale unihokeja dziewcząt
  • V miejsce w finale wojewódzkim unihokeja dziewcząt

Gorzowska Spartakiada Młodzieży:

  • I miejsce w unihokeju - dziewczęta
  • I miejsce w unihokeju - chłopcy
  • II miejsce w piłce koszykowej - dziewczęta
  • II miejsce w piłce koszykowej - chłopcy
  • II miejsce w biegu na 300m - Magda Kołłątaj
  • II miejsce w punktacji dziewcząt, chłopców i w punktacji łącznej
  • II miejsce w indywidualnych zawodach LA chłopców
  • III miejsce w indywidualnych zawodach LA dziewcząt
  • III miejsce w piłce siatkowej - dziewczęta
  • III miejsce w piłce ręcznej - chłopcy
  • III miejsce w tenisie stołowym - dziewczęta
  • III miejsce w "5 piłkarskich" - chłopcy
  • III miejsce w biegu na 100m - Magda Kołłątaj
  • IV miejsce w indywidualnych biegach przełajowych chłopców
  • IV miejsce w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt
  • IV miejsce w strzelectwie sportowym - chłopcy
  • IV miejsce w tenisie stołowym - chłopcy
  • IV miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Łukasz Makowski
  • V miejsce w strzelectwie sportowym - dziewczęta
  • V miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych - dziewczęta
  • IX miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych - chłopcy
  • X miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Patryk Baranowski

Gimnazjada w unihokeju chłopców - III miejsce w półfinale

Turniej piłki nożnej z okazji 60-lecia Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - IV miejsce