OSIĄGNIĘCIA 2012/2013

  • laureat konkursu przedmiotowego z chemii - Daniel Kukawka
  • laureat konkursu przedmiotowego z matematyki - Daniel Kukawka
  • laureatka konkursu przedmiotowego z biologii - Martyna Sukiennik
  • finalistka konkursu przedmiotowego z biologii - Barbara Niczyj
  • I miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny" - Aleksandra Czerniawska
  • II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie "Czy znasz niemieckie przysłowia?" - Małgorzata Borowiak
  • II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie "Czy znasz niemieckie przysłowia?" - Angelika Gładkowska
  • II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie "Czy znasz niemieckie przysłowia?" - Mike Voiss
  • II miejsce w XVI ogólnopolskim, IX międzynarodowym konkursie "Igłą malowane" - Oliwia Zaniewska
  • II miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny" - Ida Siekiera
  • II miejsce w Powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym - Rafał Bielawski, Jakub Skrzypek, Adam Marcinkiewicz
  • II miejsce w X Miejskim Konkursie Mitologicznym - Barbara Felix, Martyna Sukiennik, Martyna Wilczyńska
  • III miejsce w XIV Konkursie Ekologicznym "Pszczelarstwo w Polsce" - Barbara Niczyj
  • VI miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny" - Martyna Sukiennik
  • wyróżnienie w Konkursie na najlepszą gazetkę szkolną województwa lubuskiego

 

SPORT:

XVIII Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Kickboxingu LC, KL Lubusz Open 2012r.

  • I miejsce w kategorii 50 kg- Sylwia Czernik

II Międzynarodowe SENSEI CUP 2013

  • III miejsce w kategorii 55 kg – Sylwia Czernik

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu formuły Kick Leight

  • III miejsce w kategorii wiekowej junior – Sylwia Czernik

 

Gorzowska Spartakiada Młodzieży:

  • I miejsce w unihokeju -chłopcy
  • I miejsce w wioślarstwie - Wioletta Ramadani
  • I miejsce w unihokeja - dziewczęta
  • I miejsce w strzelectwie sportowym - chłopcy
  • II miejsce w wioślarstwie - drużynowo
  • II miejsce w wioślarstwie - Patryk Jasiński
  • III miejsce w wioślarstwie - Patryk Pawlak
  • III miejsce w klasyfikacji łącznej dziewcząt i chłopców
  • IV miejsce w strzelectwie sportowym - dziewczęta
  • IV miejsce w tenisie stołowym - chłopcy
  • IV miejsce w piłce koszykowej - chłopcy
  • IV miejsce w piłce ręcznej - chłopcy
  • IV miejsce w piłce ręcznej - dziewczęta
  • V miejsce w tenisie stołowym - dziewczęta
  • V miejsce w piłce koszykowej - dziewczęta
  • VI miejsce w szachach - drużynowo

 Inne:

  • I miejsce w Turnieju Halowym w piłce nożnej - dziewczęta
  • III miejsce w Mistrzostwach Gorzowa Wlkp. w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych
  • III miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej - chłopcy
  • V miejsce w Międzyszkolnej Lidze Strzeleckiej - chłopcy