OSIĄGNIĘCIA 2013/2014

 

  •  Finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - Julia Pakuła
  • I miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny" - Weronika Białek, Emilia Turtoń  (wśród klas pierwszych)
  • I miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny" - Norbert Tarka  (wśród klas drugich)
  • I miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny" - Zuzanna Rzeszewska (wśród klas trzecich)
  • I miejsce w konkursie z kabaretem w tle "Poeta, pisarz i lektury szkolne na wesoło"
  • I miejsce w konkursie "Policja w obiektywie" - Martyna Wilczyńska
  • II miejsce w Turnieju Motoryzacyjnym o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych - Oskar Baranowski
  • II miejsce w konkursie historycznym "Z historią na Ty"
  • II miejsce w Konkursie Gazetek Szkolnych
  • III miejsce w konkursie "Policja w obiektywie" - Karolina Biżek
  • III miejsce w konkursie polonistycznym "Licz się ze słowami"
  • III miejsce w konkursie matematycznym "Policz się z matematyką"
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na Mikroopowiadanie - Marika Maciantowicz
  • IV miejsce w Turnieju Motoryzacyjnym o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych - drużyna
  • wyróżnienie w konkursie "Policja w obiektywie" - Julia Dera
  • wyróżnienie w IX Konkursie na najlepszą gazetkę szkolną woj. lubuskiego

SPORT:

Gorzowska Spartakiada Młodzieży:

  • I miejsce w Mistrzostwach Gorzowa w unihokeju dziewcząt
  • II miejsce w tenisie stołowym - dziewczęta (Karolina Wawryniuk, Julia Bartoszek i Marcelina Osińska)
  • II miejsce w tenisie stołowym - chłopcy (Maksymilian Wierzchowiecki i Adam Wilk)
  • II miejsce w strzelectwie sportowym - chłopcy (Patryk Żukowicz, Kamil Szafrański, Michał Czeszejko-Sochacki)
  • III miejsce w strzelectwie sportowym - dziewczęta (Natalia Dziurla, Patrycja Kęsicka, Ewelina Sendecka)
  • III miejsce w piłce koszykowej - chłopcy
  • III miejsce w piłce ręcznej - chłopcy
  • III miejsce w Mistrzostwach Gorzowa w unihokeju chłopców
  • IV miejsce w piłce siatkowej - chłopcy
  • V miejsce w Mistrzostwach Gorzowa w szachach - drużynowo (Laura Yalcin, Patryk Żukowicz, Kacper Czerniak, Norbert Skoczylas)

 Inne:

  • I miejsce w rzucie oszczepem w Mistrzostwach Polski Juniorów Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce - Łukasz Czarnecki
  • II miejsce w rzucie oszczepem w Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce - Łukasz Czarnecki
  • II miejsce w II Gorzowskich Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych na Ergometrze Wioślarskim - Roksana Koreń
  • III miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski Juniorów Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce - Łukasz Czarnecki
  • III miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce - Łukasz Czarnecki
  • III miejsce w wyścigu sztafet szkolnych w II Gorzowskich Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych na Ergometrze Wioślarskim - Eryk Przewoźny, Dariusz Ciężki, Karol Ciężki, Patryk Pawlak i Kamil Wolentarski
  • IV miejsce w  Turnieju Trójek Siatkarskich o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych - Dariusz Ciężki, Karol Ciężki, Maksymilian Wierzchowiecki