OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

  • Laureat Konkursu Przedmiotowego z Chemii - Tomasz Cichy
  • Laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii - Patryk Malewicz
  • Laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii - Maciej Paczka
  • Laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - Patrycja Kobak
  • Finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - Weronika Białek
  • Finalistka Konkursu Przedmiotowego z Biologii - Weronika Białek
  • Laureatka w III Konkursie "Czytanie warte zachodu" - Anna Kotyńska, Emilia Turtoń
  • I miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym "O złote pióro" - Wojciech Dominiak (indywidualnie)
  • I miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym "O złote pióro" - Weronika Białek, Katarzyna Czuchran i Wojciech Dominiak
  • II miejsce w Rejonowym Konkursie "Odnawialne Źródła Energii" - Weronika Białek (plakat)
  • II miejsce w Rejonowym Konkursie "Odnawialne Źródła Energii" - Tomasz Cichy (test)
  • II miejsce w II Turnieju Motoryzacyjnym - Dawid Fyda, Norbert Skoczylas i Marcel Czapnik
  • II miejsce w II Turnieju Budowlanym - Patryk Malewicz, Tomasz Cichy i Wojciech Surkont
  • III miejsce w V konkursie "Na końcu języka" - Weronika Białek, Anna Kotyńska, Mateusz Ciawłowski
  • IV miejsce w II Powiatowym Konkursie "Dzień Języka Niemieckiego" w Bogdańcu - Agata Jędrzejewska, Laura Kulig, Karolina Trocińska, Aleks Smolarczyk
  •  IV miejsce w etapie Okręgowym XXIV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia - Katarzyna Rukawisznikow
  • IV miejsce i wyróżnienie w konkursie "Na kulturalnym szlaku Gorzowa" - Izabela Matusiak, Anabela Gut i Klaudia Markgrafe

 

 

Osiągnięcia sportowe:

  • I miejsce w Mikołajkowych Zawodach Strzeleckich (pistolet pneumatyczny) - Aleks Smolarczyk
  • I miejsce w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży w unihokeju - dziewczęta
  • II miejsce w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży w unihokeja – chłopcy
  • II miejsce w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży w piłce ręcznej – chłopcy
  • II miejsce w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży w strzelectwie sportowym- dziewczęta
  • IV miejsce w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży w piłce siatkowej - dziewczęta
  • IV miejsce w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży w piłce ręcznej - dziewczęta
  • IV miejsce w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży w piłce koszykowej - chłopcy
  • IV miejsce w Mikołajkowych Zawodach Strzeleckich - Paulina Strzech, Anna Kotyńska, Aleks Smolarczyk
  • V miejsce w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży w strzelectwie sportowym - chłopcy
  • V miejsce w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży w szachach – drużyna
  • V miejsce w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży w tenisie stołowym – dziewczęta
  • V miejsce w Międzyszkolnej Lidze Strzeleckiej - dziewczęta
  • V miejsce w Międzyszkolnej Lidze Strzeleckiej (karabinek pneumatyczny) - Anna Kotyńska
  • VI miejsce w Międzyszkolnej Lidze Strzeleckiej (pistolet pneumatyczny) - Aleks Smolarczyk
  • VII miejsce w Międzyszkolnej Lidze Strzeleckiej - chłopcy