ul. Estkowskiego 3

66-400 Gorzów Wlkp.

tel./fax (95) 722-64-54

sekretariat@sp-7.pl

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

UROCZYSTE PODSUMOWANIE PROJEKTU
„KOMPLEKSOWE UMIEJĘTNOŚCI – GWARANTEM PRZYSZŁOŚCI”

Dnia 6 czerwca 2014r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Kompleksowe umiejętności – gwarantem przyszłości” z udziałem Prezydenta Miasta Tadeusza Jędrzejczaka, przedstawicieli Rady Miejskiej, dyrektorów szkół, nauczycieli oraz uczniów.

W trakcie realizacji projektu w latach 2012-2014 w różnorodnych zajęciach wzięło udział 278 uczniów. Zajęcia prowadzili nauczyciele naszej szkoły (12 osób) oraz nauczyciele językowcy w firmie Solid Consulting.
W ramach projektu zakupiono wiele pomocy dydaktycznych ( podręczniki, ćwiczenia, słowniki, gry dydaktyczne), pomoce (sprzęt laboratoryjny, mikroskopy, małą skalę itp.) oraz dwa komplety tablic interaktywnych z laptopami i rzutnikami.

Koordynatorem projektu była p.Małgorzata Broniarek.

KONIEC ZAJĘĆ PROJEKTOWYCH

Zakończyły się zajęcia w ramach projektu „Kompleksowe umiejętności – gwarantem przyszłości”. W trakcie realizacji projektu w latach 2012-2014 w różnorodnych zajęciach wzięło udział 278 uczniów. Brali Oni udział w następującej formie zajęć:

• język polski – 32 uczniów,
  • matematyka – 48 uczniów,
  • fizyka – 24 uczniów,
  • chemia – 24 uczniów,
  • biologia – 8 uczniów,
  • geografia – 8 uczniów,
  • język angielski – 51 uczniów,
  • język niemiecki – 20 uczniów,
  • doradztwo edukacyjno – zawodowe – 80 uczniów,
  • edukacja ratownicza – 60 uczniów.

Ponadto uczniowie kształcili różnorodne umiejętności w formach wyjazdowych na obozach w miejscowości Długie i Ślesin oraz wycieczce naukowej do Torunia i Warszawy:

• kompetencje kluczowe z przedsiębiorczości i ICT – 37 uczniów,
  • trening umiejętności osobistych – 31 uczniów,
  • zajęcia w planetarium w Toruniu, warsztaty w Centrum Nauki Kopernik oraz Muzeum Techniki – 26 uczniów.

Koordynatorem projektu była p.Małgorzata Broniarek.