DRUGI ROK PROJEKTU

Zapraszamy uczniów szkoły do udziału w zajęciach dydaktyczno – wyrównawczych, w ramach projektu unijnego „Kompleksowe umiejętności – gwarantem przyszłości”.

Organizowane będą zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego, matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii, języka angielskiego, języka niemieckiego, edukacji ratowniczej i doradztwa zawodowego. Ilość miejsc ograniczona.
Wszystkich chętnych prosimy o pobranie kwestionariusza rekrutacyjnego z sekretariatu szkoły, czytelne wypełnienie i złożenie do 16 września 2013 r. w sekretariacie lub u koordynatora projektu p. Małgorzaty Broniarek.

Zajęcia rozpoczną się w październiku 2013 r. i potrwają do czerwca 2014 r.


WYJAZDY ZIMOWE W NAGRODĘ

Z przyjemnością informujemy, że w ramach projektu „Kompleksowe umiejętności – gwarantem przyszłości” 18 naszych uczniów weźmie udział w obozach zimowych w miejscowości Długie oraz Ślesin. W planie obozów są zajęcia z przedsiębiorczości oraz ITC. Ponadto uczestników czeka m.in: ognisko, dyskoteka, zumba, zajęcia rekreacyjne oraz wiele niezapowiedzianych atrakcji.
Również duża, 15 osobowa grupa, wyjedzie na trzydniową dydaktyczną wycieczkę do Torunia i Warszawy. W ramach wyjazdu uczestnicy wezmą udział w zajęciach w Planetarium, Geodium i Orbitarium w Toruniu oraz zajęciach w laboratoriach: biologii, chemii, fizyki i robotyki w Centrum Nauki „Kopernik” w Warszawie oraz w laboratorium fizycznym w Muzeum Techniki w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Uczniowie połączą zabawę z nauką. Niesamowite wrażenia zapewnione.
Wyjazdy są formą nagrody dla uczniów, którzy wykazali się 100% frekwencją i zaangażowaniem na zajęciach w ramach projektu „Kompleksowe umiejętności – gwarantem przyszłości” w I semestrze bieżącego roku szkolnego.

 Koordynator szkolny - p. Małgorzata Broniarek


ZAJĘCIA Z JĘZYKÓW OBCYCH

Zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego odbywać się będą już od przyszłego tygodnia w siedzibie firmy Solid Consulting, na ul. Wyszyńskiego 95 (biały domek obok sklepu spożywczego, jadąc w stronę Kłodawy z centrum – w połowie drogi od ronda przy Alei Odrodzenia do Komendy Policji).

Więcej informacji można uzyskać u koordynatora projektu – p.Małgorzaty Broniarek oraz u p.Patrycji Blicharskiej z firmy Solid Consulting tel.507-640-319.

Podział na grupy i harmonogramy zajęć znajdują się na stronie internetowej firmy http://www.solidconsulting.com.pl w zakładce "zajęcia językowe".

Podział na grupy (język angielski):

Grupa 1:

  • Dybza Marcin,
  • Łapińska Paulina,
  • Mangiavacchi Martyna,
  • Prokopiuk Adam,
  • Siwińska Klaudia.

Grupa 2:

  • Adamczyk Maja,
  • Cendrowska Alicja
  • Czeszejko Michał,
  • Frątczak Dominik,
  • Marciniak Patryk.

Grupa 3:

  • Pakuła Julia,
  • Plis Dariusz,
  • Żyżniewska Kamila,
  • Bartoszek Julia,
  • Buźniak Dominika.
 Grupa 4:
  • Chojnacka Weronika,
  • Cyran Katarzyna,
  • Dąbrowska Sandra,
  • Dymanowska Weronika,   
  • Grzyb Katarzyna.

Grupa 5:

  • Maciejczak Ernest,
  • Marcinkiewicz Adam,     
  • Okulewicz Julia,
  • Pawłowska Kornelia,
  • Przystajko Maciej.

Grupa 6:

  • Stasiewicz Julia,
  • Talaska Marek,
  • Watral Karolina,
  • Wilczyńska Martyna,
  • Zgirska Sandra

Podział na grupy (język niemiecki):

Grupa 7:

  • Najdowski Emilian,
  • Herszel Patrycja,
  • Kęsicka Patrycja
  • Przewoźny Eryk,
  • Miziołek Dominika.    

Grupa 8:

  • Stępkowska Zuzanna   

 


HARMONOGRAM ZAJĘĆ Z PRZEDMIOTÓW EGZAMINACYJNYCH:

przedmiot dzień tygodnia godziny zajęć nauczyciel prowadzący gabinet
język polski gr.1 poniedziałek 13:15-14:55 Anna Tessmann 215
język polski gr.2 wtorek
piątek
8:00-8:45
14:10-14:55
Anna Tessmann 215
język polski gr.3 wtorek 15:00-16:30 Anna Tessmann 215
matematyka gr.1 wtorek 14:10-15:40 Elżbieta Wojtunik-Pietek 306
matematyka gr.2 czwartek 14:10-15:40 Elżbieta Wojtunik-Pietek 306
matematyka gr.3 poniedziałek 13:15-14:55 Alicja Suchorowska-Rybiałek 304
matematyka gr.4 środa 14:10-15:40 Alicja Suchorowska-Rybiałek 304
fizyka gr.1 środa 14:10-15:40 Barbara Jasicka 315
fizyka gr.2 czwartek 14:10-15:40 Barbara Jasicka 315
chemia gr.1 wtorek 14:10-15:40 Małgorzata Młodzikowska 317
chemia gr.2 środa 14:10-15:40 Małgorzata Młodzikowska 317
biologia środa 14:10-15:40 Aleksandra Duszka-Sondej 125
geografia czwartek 15:00-16:30 Paweł Zapart 118
język angielski czwartek
piątek
13:20-14:05
12:30-13:15
Iwona Drążewska 308
język niemiecki  poniedziałek
wtorek
14:10-14:55
14:10-14:55
Monika Sapierzyńska-Zygmunt 310

ZAJĘCIA Z EDUKACJI RATOWNICZEJ prowadzi pan Roman Pęcherz w gabinecie 219.


HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

Grupa 1

  • 07.10. (poniedziałek) - 13:15-15:30
  • 21.10. (poniedziałek) - 13:15-15:30
  • 28.10. (poniedziałek) - 13:15-15:30
  • 04.11. (poniedziałek) - 13:15-15:30
  • 18.11. (poniedziałek) - 13:15-15:30   

Grupa 2

  • 08.10. (wtorek) - 13:15-15:30   
  • 22.10. (wtorek) - 13:15-15:30
  • 29.10. (wtorek) - 13:15-15:30
  • 05.11. (wtorek) - 13:15-15:30
  • 12.11. (wtorek) - 13:15-15:30

Grupa 3

  • 09.10. (środa) - 13:15-15:30   
  • 23.10. (środa) - 13:15-15:30
  • 30.10. (środa) - 13:15-15:30
  • 06.11. (środa) - 13:15-15:30
  • 13.11. (środa) - 13:15-15:30

Grupa 4

  • 11.10. (piątek) - 8:00-8:45 i 14:10-14:55  
  • 18.10. (piątek) - 8:00-8:45 i 14:10-14:55
  • 25.10. (piątek) - 8:00-8:45 i 14:10-14:55
  • 08.11. (piątek) - 8:00-8:45 i 14:10-14:55
  • 15.11. (piątek) - 8:00-8:45 i 14:10-14:55

Grupa 5

  • 08.10. (wtorek) - 15:30-17:00
  • 15.10. (wtorek) - 15:30-17:00
  • 22.10. (wtorek) - 15:30-17:00
  • 29.10. (wtorek) - 15:30-17:00
  • 05.11. (wtorek) - 15:30-17:00

Grupa 6

  • 25.11. (poniedziałek) - 13:20-14:55
  • 02.12.(poniedziałek) - 13:20-14:55
  • 09.12.(poniedziałek) - 13:20-15:40
  • 16.12.(poniedziałek) - 13:20-15:40

Grupa 7

  • 11.10. (piątek) - 12:30-14:05
  • 18.10. (piątek) - 12:30-14:05
  • 25.10. (piątek) - 12:30-14:05
  • 08.11. (piątek) - 12:30-14:05
  • 15.11. (piątek) - 12:30-14:05

Grupa 8

  • 22.11. (piątek) - 12:30-14:05
  • 29.11.(piątek) - 12:30-14:05
  • 06.12. (piątek) - 12:30-14:05
  • 13.12. (piątek) - 12:30-14:05
  • 19.12. (czwartek) - 12:30-14:05

Grupa 9

  • 20.11. (czwartek) - 13:20-14:55
  • 27.11. (czwartek) - 13:20-14:55
  • 04.12. (środa) - 13:20-14:55
  • 11.12. (środa) - 13:20-14:55
  • 18.12. (środa) - 13:20-14:55

Grupa 10

  • 15.10. (wtorek) - 15:00-15:45
  • 19.11. (wtorek) - 15:00-16:30
  • 26.11. (wtorek) - 15:00-17:15
  • 03.12. (wtorek) - 15:00-16:30
  • 17.12. (wtorek) - 15:00-16:30

Grupa 11

  • 28.10. (poniedziałek) - 15:30-16:15  
  • 07.11. (czwartek) - 15:00-16:30
  • 21.11 (czwartek) - 15:00-17:15
  • 05.12. (czwartek) - 15:00-17:15
  • 10.12. (wtorek) - 15:00-16:30

Grupa 12

  • 10.10. (czwartek) - 15:00-15:45
  • 14.11. (czwartek) - 15:00-15:45
  • 28.11. (czwartek) - 15:00-17:15
  • 02.12. (poniedziałek) - 15:00-17:15
  • 12.12. (czwartek) - 15:00-16:30

 


ZAJĘCIA Z DORADZTWA EDUKACYJNO-ZAWODOWEGO

Zakończyły się zajęcia z doradztwa edukacyjno – zawodowego. Kolejna grupa uczniów może śmiało planować swoją przyszłość edukacyjno – zawodową. Czas spędzony na zajęciach pozwoli świadomie wybrać kolejną szkołę, a w konsekwencji pracę.


Koordynator szkolny - p.Małgorzata Broniarek